Tajemství pánevního dna - lektorka MGR. Danuše Vítková

Naučit se správně cvičit svaly pánevního dna, má velký význam pro každou ženu, v každém věku. Pomáhá předejít nebo zmírnit především tyto potíže: inkontinence, bolestivá menstruace, problémy při snížené hladině ženských hormonů, při gynekologických potížích, také při obtížích spojených s menopauzou, endometrioza, při bolestech zad a krční páteře, u vbočených palců, při problémech se štítnou žlázou....Pomáhá ženám ve chvíli, kdy chtějí otěhotnět, v těhotenství od 3.trimestru, jsou-li po porodu, mají-li diastázu břišních svalů, pomáhá také zásadně zlepšit sexuální život, mají-li za sebou nějaké trauma či nepříjemný zážitek, operaci v oblasti pánevního dna, i psychického charakteru, necítí-li se býti v souladu se svým ženstvím, i při opakovaných partnerských problémech, jsou-li ve stresu a úzkostné nebo cítí-li se být tzv."bez života" a u mnoha dalších problémů.

Informace běžně dostupné, o tom, jak cvičit pánevní dno, nejsou správné. Svaly pánevního dna se musí cvičit, ale především relaxovat. Klasické posilování svěračů je omyl. Především je potřeba diagnostikovat, jak na tom Vaše pánevní dno je.

Kurzy jsou spojením poznatků západní medicíny, fyzioterapie a východních nauk.

Kurz Tajemství I. se týká tří rovin pánevního dna: fyzické, emoční a energetické.

Kurz Tajemství II. se týká tří pater: chodidla, pánev a krční páteř. Tento kurz je možný absolvovat jen při účasti na kurzu Tajemství I.

Lektorka: Mgr. Danuše Vítková - krátce řečeno - moje spolužačka z gymplu, kterou jsem "náhodou" objevila na facebooku, když jsem "lajkla" její stránku o věcech kolem pánevního dna. A protože je to veskrze báječná ženská, domluvily jsme se na spolupráci. Je velmi činorodá. Začínala jako magistra farmacie, má za sebou více jak 20 let praxe v lékárnách a práce s pacienty. Vzdělává se v homeopatii a aromaterapii. Před několika lety měla vážnější gynekologické potíže, a po zákroku se začala věnovat józe, meditacím a práci s energií. Rozhodla se stát lektorkou Školy pánevního dna Renaty Sahani. Tato metoda práce se ženami ji nadchla. A s postupným poznáváním různých pohledů na práci s pánevním dnem a ženskou energií vůbec, se její práce a nadšení jen prohlubuje.

Termíny kurzů:

Tajemství I. - sobota 7. 12. 2019   -   ( 1900,- Kč )

Tajemství II. - neděle 8. 12. 2019   -   ( 1900,- Kč )

____________________________________

Tajemství I. + II.  -   3200,- Kč

 

Přihlášení na akci: TAJEMSTVÍ PÁNEVNÍHO DNA

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Centrum 108 - Kamila Lišková, Radek Duda Kohoutovická 108,
Brno - Žebětín
+ 420 777 674 574 Kamila
+ 420 607 709 624 Radek
centrum108@gmail.com