Reflexologie a reflexní diagnostika v praxi podle Vladimíra Neruda

Reflexologie a reflexní diagnostika v praxi
 
dle Vladimíra Neruda
 
Kurz je určen pro začátečníky i pokročilé.
 
Na kurzu se naučíte :
 
- odhalit zdravotní problémy u sebe, svých blízkých i svých klientů a hlavně pomoci tyto problémy odstranit jednoduchou a účinnou metodou, upravenou více než 20letou praxí Vladimíra Neruda, žáka Jiřího Janči
 
- používat to nejpodstatnější z vertikální reflexologie
 
- jak rychle a přesně určit diagnózu z obličeje, nohy a dalších částí těla pomocí jejich charakteristických znaků, reflexních bodů a zón a dále jak určit vhodné prostředky k pomoci.
 
 
 
Vladimír Nerud - masér, diagnostik, léčitel s více jak dvacetiletou praxí je úžasný člověk, kterého jsme měli možnost poznat jakoby náhodou, ale všichni víme, že náhody prostě nejsou. Okouzlil mě svojí lidskostí, zanícením pro práci maséra a terapeuta, a tím, že je naladěn dost podobně jako já. V kurzu vás naučí jedinečným způsobem používat tuto metodu ošetření plosky nohy. Perfektním pomocníkem vám bude kniha Jiřího Janči - Reflexní terapie - tajemná řeč lidského těla, ze které Vladimír vychází a se kterou budete pracovat i v kurzu. Opatřete si ji předem, pročtěte, seznamte se se základy, bude se vám to hodit.
 
 
 
Termín kurzu: termín v jednání
 
Cena:  2790,-Kč
 
Přihlášky mailem, smskou, telefonem, přes facebook, no však víte a znáte.....
 
 
 

Kontakt

Centrum 108 - Kamila Lišková, Radek Duda Kohoutovická 108,
Brno - Žebětín
+ 420 777 674 574 Kamila
+ 420 607 709 624 Radek
centrum108@gmail.com