ABS masáž - lektoři Kamila a Radek

 

Vy, co byste chtěli umět masírovat trošku jinak než klasickou sestavu pro záda a šíji, přijďte na naše kurzy ABSky.

Anti blok systémová masáž je soubor hmatů, které vám pomohou bezvadně odstranit problémy zejména v oblasti křížové, SI kloubu, lopatek a krční páteře. Spasmy a napětí v oblasti celé páteře se naučíme uvolnit, také masáž šíje se budeme učit vleže na břiše ina zádech, kdy je svalstvo zcela uvolněné a lépe se zpracovává a prokrvuje.

Zopakujeme si krátce anatomii, zejména kostru a svalový aparát, tedy oblasti, na které budeme bezprostředně sahat. Poznáme dalších pár svalů, které jsou pro tyto oblasti určující a které vám pomůžou v orientaci a případné diagnostice problémů.

Kurz je obohacen o „vychytávky“, které jsem se za svoji 30-letou praxi naučila, vypozorovala a zkombinovala. Budeme probírat téma vlivu psychiky na fyzické tělo, jednodušeji, jak se nám naše psychická pohoda nebo spíše nepohoda odráží na těle v podobě bolestí, nemocí a neduhů. Vše v souvislosti s pohybovým aparátem.

Kurz je určen pro maséry, kteří již absolvovali masérský kurz a začínají, samozřejmě i pro ty zkušené; pro ty, kteří se chtějí naučit něco nového, a hlavně pro ty, kteří chtějí umět pomoci při problémech s páteří celkově, křížovou oblastí a krční páteří.

Termíny kurzů:

  • 5. 10. 2019

Cena:  2000,-Kč

 

 

Přihlášení na kurz: ABS masáž

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Centrum 108 - Kamila Lišková, Radek Duda Kohoutovická 108,
Brno - Žebětín
+ 420 777 674 574 Kamila
+ 420 607 709 624 Radek
centrum108@gmail.com