Jak na lymfatický systém? 

lektor Kamila Lišková

 
Čím déle pracuju s lidským tělem, tím víc zjišťuju, že stav lymfatického systému je zcela zásadní ke kvalitě života. A tak jsem po dlouhých letech sestavila "můj" návod, jak s ním pracovat, jak pomoci klientkám a zákaznicím anebo taky samy sobě. 
Na kurzu se naučíte základy anatomie lymfatického systému, techniku bazálního ošetření, lymfatickou masáž nejdůležitějších uzlin a míst na těle. Zapojíme i techniku, doslova úžasný Galvanic - galvanické lázně, který dělá zázraky u lymfedémů, jako jediný se dá použíti u lidí s křečovými žilami, však sami uvidíte. A k tomu všemu vás naučím, jak využít sílu bylin, zábalů, koupelí, detoxu lymfy i těla v boji s celulitidou, otoky těla.... Je toho hodně, co mám na srdci a co mám tolikrát vyzkoušeno a potvrzeno u zákaznic. Jen musíte vědět, co jim nabídnout, a že existují i malé velké zázraky....a my je známe, vás to naučíme...
Pro pořádek - náplní kurzu není výuka celkového ošetření těla lymfatickou masáží, na to je potřeba hodně, hodně času při výuce - připravujeme termíny na 6 denní kurz manuální lymfodrenáže celého těla. Já vás naučím ale to nejdůležitější, abyste uměli pomoci fundovaně, bezchybně a účinně. A k tomu naprosto jednoduché a skvělé techniky pro každou - každého z vás!
 
Cena: 1900,- Kč
 
Termíny: 20. 10. 2018
 
 

Přihláška: Jak na lymfatický systém?

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Kontakt

Centrum 108 - Kamila Lišková, Radek Duda Kohoutovická 108,
Brno - Žebětín
+ 420 777 674 574 Kamila
+ 420 607 709 624 Radek
centrum108@gmail.com