Hot stones - masáž horkými kameny

Masáž horkými kameny si za pár let získala tolik příznivců, že i tento kurz rádi zařazujeme do naší nabídky. A velkou radost máme i z toho, že ho povede náš kamarád zo Slovenska Roman Sasko.
 
Naučíte se masáž celého těla s pomocí horkých lávových kamenů. Z vlastní zkušenosti musím říct, že teplo a horké kameny jsou pro věčně zmrzlé dámy naprosto luxusní zážitek. Roman vás provede technikami přikládání kamenú, masáží za pomoci kamenů. Kurz je čtyřdenní, protože obsáhnout masáž celého těla je časově náročné, a navíc, on je poctivý lektor, který neodbývá, zvládnete masírovat naráz celotělovou masáž. Tak trochu jiný kurz.... Seznámí vás s kanadskou metodou Hot stones, kterou se tam naučil a dlouhá léta praktikoval. Koukněte na krátké video na youtube:  https://www.youtube.com/watch?v=eRni6e9_mRk
 
Roman Sasko je promovaný magistr, trenér a masér. V roce 1988 ukončil studium na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Bratislavě, a to trenérský - metodický směr. Mnoho let působil v Kanadě, kde se začal jeho masérský život. Pokračoval v Thajsku a teď je zpět na Slovensku, aby nám všem byl blíž a mohl nás učit.
 
Termín: termín v jednání
 
Cena: 4900,-Kč

Kontakt

Centrum 108 - Kamila Lišková, Radek Duda Kohoutovická 108,
Brno - Žebětín
+ 420 777 674 574 Kamila
+ 420 607 709 624 Radek
centrum108@gmail.com