Vítejte na našem webu

Vítám vás na našich stránkách!

Kdo nás nezná -  tak ve stručnosti - jsme Kamila a Radek, partneři pracovní i životní, oba v nejlepších letech :-) se spoustou aktivit a nápadů. 

Naše práce je nám skvělým koníčkem. Kamila pracovala jako fyzioterapeutka na ortopedické klinice ve Fakultní nemocnici v Brně - Bohunicích a potom už jako živnostník v několika provozovnách. K tomu se začala učit numerologii, obličejovou a pohledovou diagnostiku, výklad z tarotových karet, čínskou medicínu, něco o bylinkách, přírodní kosmetice a produktech, které přináší zdraví, též souvislost těla a duše, něco psychologie a taky Reiki. 

Radek absolvoval rekvalifikační masérský kurz v roce 2008, a od té doby masíruje. Zdokonalil se mnoha technikami, stal se Mistrem Reiki, a terapeutem speciální metody CESTA. 

V září 2016 jsme vybudovali nové prostory na naši práci v Brně - Žebětíně, kde nejen pracujeme jako terapeuti těla i duše, takřka 30 let úspěšně léčíme bolesti páteře, kloubů, celého pohybového aparátu, jsme průvodci při řešení bolestí psychických a souvislostí těchto neduhů s tělem. A také tady pořádáme naše kurzy, které oba vedeme. Jako lektoři  jsme působili několik let na brněnské masérské škole, a to se nám tolik zalíbilo, že v tom nejen pokračujeme v naší škole, ale výuku i rozšířujeme, pořádáme spoustu nových kurzů pod vedením našich přátel a spolupracovníků. Stavíme na individuálním přístupu, domácím prostředí, pracujeme a vyučujeme jen menší skupiny studentů, abychom se všem mohli plně věnovat.

A vy, co jste sem zabrousili, znáte nás a víte, vítejte též, a koukněte na novinky na akce, na nápady, co jsem já nebo Radek vymysleli, jakou máme nabídku kurzů a vůbec...jste prostě správně!

 

Novinky

12.06.2018 12:40
Právě aktualizujeme a vypisujeme termíny našich kurzů na příští školní rok 2018/2019. Je tam i pár novinek - nové kurzy! Líbilo by se vám třeba pokračování tejpování? Nebo raději kurz myofasciálních trigger pointů? Koukněte na nabídku a přijďte!
12.06.2018 12:39
Od začátku tohoto týdne máme klimatizované prostory, takže i v těch urputných vedrech se u nás budete cítit báječně!
14.05.2018 08:38
Pro velký úspěch a oblíbenost tohoto pohodového kurzu bez zkoušek, anatomie a stresu jsme vymysleli pravidelné opakující se termíny. Kurzy budou probíhat každý měsíc vždy první dvě středy v měsíci....více info u odkazu...
21.03.2018 19:50
Naplánovali jsme nové termíny rekvalifikačních masérských kurzů! Koukněte! 
15.02.2018 15:03
Těšit se můžete na nové kurzy a nové lektory! Kurz lymfatických masáží celého těla Kurz tejpování II.- pokračovací Kurz ošetření spoušťových bodů - trigger points   Termíny a veškeré info bude u jednotlivých kurzů, v záložce Vzdělávací centrum - kurzy....sledujte!
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Kontaktujte nás

Kontakt

Centrum 108 - Kamila Lišková, Radek Duda Kohoutovická 108,
Brno - Žebětín
+ 420 777 674 574 Kamila
+ 420 607 709 624 Radek
centrum108@gmail.com